Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory Wojta Gminy Międzyrzec Podlaski

Utworzony przez mistinroots, 25 września 2010 r. o 12:15
świadek napisał:
A co michaluk brał może mniejszą kasę? Radni taką ustalili i co po waszych dyskusjach! (Kapłan w trakcie ustalania poborów, kulturalnie wyszedł, aby nie peszyć i nie wpływać na radnych)
Rada dała - Rada może odebrać.... Do roboty Panie Mirku... Czekamy na efekty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świadek napisał:
A co michaluk brał może mniejszą kasę? Radni taką ustalili i co po waszych dyskusjach! (Kapłan w trakcie ustalania poborów, kulturalnie wyszedł, aby nie peszyć i nie wpływać na radnych)
Rada dała - Rada może odebrać.... Do roboty Panie Mirku... Czekamy na efekty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeśli byłeś świadkiem wymuszenia to już donos do prokuratury bo wymuszenie w Polsce jest karalne .A jeśli to tylko twoje wymysły lub efekt palenia dopalaczy to też donos że ci wcisneli qwno i się strułeś .
Widać, żeś z PIS-u. Donos, donos i donos.... Czy Wy te donosicielstwo macie we krwii? Za wójtowania Michaluka donosiliście na władzę, teraz jak macie władzę, bedziecie donosili na wyborców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Widać, żeś z PIS-u. Donos, donos i donos.... Czy Wy te donosicielstwo macie we krwii? Za wójtowania Michaluka donosiliście na władzę, teraz jak macie władzę, bedziecie donosili na wyborców?
Jestem bezpartyjny .A jeśli chodzi o donosy to uważasz że są gorsze od bezpodstawnego opluwania ludzi ? Bo ja uważam że ktoś kto anonimowo i bezpodstawnie opluwa innych zasługuje na potępienie i napiętnowanie .Dlaczego ? Bo krzywdzi innych a brak mu cywilnej odwagi żeby powiedzieć głośno co myśli .Taki ktoś kojarzy mi się z TW .Albo skrzyżowanie bladzi z mułem .To już zależy od niego jak woli być nazywany .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Tak Kapłan już zadbał o kasę dla siebie ponad 12000 na miesiąc. Jeszcze do pracy nie przystąpił a już kasę dostał, tak to już jest z nauczycielami najpierw kasa a praca jakoś to będzie.
To jest ten fenomen. Wśród głupszych od siebie czuje się dobrze. Gratuluję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Swiadek jesteś fałszywy . Pobory Kapłan wymusił na spotkaniu z radnymi dzień wcześniej. Kłamstwo i obłuda będzie dominować w tej kadencji.
Fałszywi to są niektórzy radni! Michaluk przez 18 lat wymuszał - tolerowanie rodzinnych firm; bylejakość dróg przez nie budowanych; likwidację najlepszych szkół; zainteresowanie tylko miejscowościami ślepo podległymi; obstawianie się hienami gospodarczymi; itp. Jeśli coś ci to mówi, to pomyśl zanim zarzucisz mi fałszerstwo!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problemem nie był Michaluk tylko radni którzy widząc nieprawidłowości udawali że wszystko jest ok.A może po prostu tak jest wygodniej ...i taniej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świadek napisał:
Fałszywi to są niektórzy radni! Michaluk przez 18 lat wymuszał - tolerowanie rodzinnych firm; bylejakość dróg przez nie budowanych; likwidację najlepszych szkół; zainteresowanie tylko miejscowościami ślepo podległymi; obstawianie się hienami gospodarczymi; itp. Jeśli coś ci to mówi, to pomyśl zanim zarzucisz mi fałszerstwo!!!!!!!!
Co najmniej dziwny "świadek" i ten niesamowity tekst "Jeśli coś ci to mówi" - zakrawa na tekst z pewnego polskiego serialu i typowy dla osoby o pewnych poglądach... No, cóż ponoć w PiS są osoby o "mocnych korzeniach" tkwiących w PRL... Gratuluj tekstu i "spostrzeżeń" - (genialne) szczególnie te najlepsze szkoły i hieny gospodarcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale co niektórzy są dziwni .Czy to istotne z jakiej kto jest partii ? Lewizna , prywata ,nepotyzm i polityczne linczowanie przeciwnika to cechy wspólne dla wszystkich opcji politycznych .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świadek napisał:
Fałszywi to są niektórzy radni! Michaluk przez 18 lat wymuszał - tolerowanie rodzinnych firm; bylejakość dróg przez nie budowanych; likwidację najlepszych szkół; zainteresowanie tylko miejscowościami ślepo podległymi; obstawianie się hienami gospodarczymi; itp. Jeśli coś ci to mówi, to pomyśl zanim zarzucisz mi fałszerstwo!!!!!!!!
A GDZIEŻ TO SIE PODZIEWA BYŁU ZBAWCA MIĘDZYRZECKIEJ GMINY. COŚ KNUJE?????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A GDZIEŻ TO SIE PODZIEWA BYŁU ZBAWCA MIĘDZYRZECKIEJ GMINY. COŚ KNUJE?????????????
Były a własciwie jeszcze prokurator Kraśko odchodzi za miesiąc na emeryturę. Wtajemniczonym lub wgłębionym w temat może to dużo powiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy Kapłan nadal jest Prezesem pewnej firmy w Białej? Bo jak wychodzi z rejestru spółek nadal jest. czy tak mozna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasiluk Remigiusz napisał:
W dniu 10.12.2010 do Prokuratury Rejonowej w Radzyniu Podlaskim ul.Warszawska 32 wpłyneło doniesienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przeciwko osobom wypowiadającym się na forum internetowym Dziennika Wschodniego w temacie "Wybory Wojta Gminy Międzyrzec Podlaski" (pisownia oryginalna) złożone przez p.o.przewodniczącego i członków Obwodowej Komisji Wyborczej nr.4 w Krzewicy .Dotyczy ono podejrzenia , że niektóre osoby piszące na forum posiadają wiedzę o możliwości wpływania przez członków komisji na fałszowanie wyniku wyborów . W świetle prawa osoby posiadające taką wiedzę są zobowiązane do jej ujawnienia odpowiednim organom .Niedopełnienie tego obowiązku jest przestępstwem przeciwko prawu i podlega sankcjom karnym .Jednocześnie komisja wystąpiła z wnioskiem o ujawnienie danych osobowych osób zamieszczających takie informacje , a w przypadku niepotwierdzenia faktu fałszerstw dokonywanych przez p.o. przewodniczącego i członków Obwodowej Komisji Wyborczej nr.4 w Krzewicy o ukaranie tych osób .Prokuratura ma sześć tygodni na zapoznanie się z doniesieniem i zajęcie stanowiska . Z wyrazami szacunku p.o przewodniczącego Obwodowej Komisji Wyborczej nr.4 w Krzewicy Remigiusz Robert Wasiluk
Czytając to forum zastanawiałam się dlaczego pracownicy Urzędu wymieniani z nazwisk nie złożyli doniesienia do Prokuratury ? Wypada teraz im podpowiedzieć, niech idą w ślady w/w !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupoty piszeta, idźta spać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOMU DOBRZE TO SIEDZI CICHO I SIĘ ŚMIEJE I NIE MUSI PISAĆ JAK MU DOBRZE , BO TYM CO MAJĄ GORZEJ TO TAKIE COŚ NIE NA REKE. SS TEZ MÓWIŁ, ŻEBY BYŁO LEPIEJ TO TRZEBA ZACISNĄĆ PASA, TAK ZACISKAŁ, ŻE TYLKO PASEK PO NIM ZOSTAŁ. EB IDZIE JEGO TROPEM, TYLKO JEST BARDZIEJ ROZRZUTNY DLA WYBRAŃCÓW. CIEKAWE CO PO NIM ZOSTANIE ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Załatwia wszystko po kolei: Chłopów już wyrolował, kierowcy volva następni. Ciekawe z kim się dzisiaj dogadał, komu sprzeda volva. Sprawdzimy koszty transportu nie tylko za miesiąc ale też w każdym następnym miesiącu i porównamy. Chyba z tą zmianą to chodzi nie o oszczędności ale o to , żeby trochę kasy wpadło. A będzie tego ponad 2 miliony. Przyda się na szkolenia organizowane przez zaprzyjażnioną firmę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkiem dobrane towarzystwo oszołomów opanowało to forum. Dostali ongiś w zadek od załogi, że aż do teraz ryczą z nienawiści . Żałosne to towarzystwo czerwonego ścierwa, komuszego truchła i chamskiego barachła. Zwykłe, postkomunistyczne ekstrementy. Nawet nie ekstremiści, co najwyżej fekalia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY TY JESTEŚ RASISTĄ I AŻ TAK NIENAWIDZISZ INDIAN? SKALP CI ZDJĘLI, CZY WINETOU CIĘ W SNACH PRZEŚLADUJE? CHYBA TO DRUGIE , BO WINETU WIADOMO CO ROBIŁ Z TAKIMI WSZAWYMI GNIDAMI, CO KNUJĄ I DLA KASY NAJLEPSZEGO PRZYJACIELA BY SPRZEDAŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRZYDKI NIE JESTEM, MOŻE NIEWIELE UMIEM ALE KNUĆ UMIEM NIEŻLE, ZAŁATWIŁEM MOJEGO CHLEBODAWCĘ I TO MÓJ SUKCES MENEDZERSKI. KTO MNIE KUPI? BYLE SZYBKO, BO KASY JUŻ BRAK I WIZJE ROZWOJU SIĘ SKOŃCZYŁY. STARA STRATEGIA PREMIUM DOBRZE BRZMI, ALE EFEKTÓW BRAK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym hrabinom to juz chyba całkiem ta wolność do główek uderzyła. Nie dość, że nic nie robią to jeszcze opierniczaja biednych kierowców. nadają dodatkowych prac typu badanie na antybiotyk, podpisywanie fa vat, rozdawanie gazet, to jeszcze z pogardą sie hrabiny odnoszą. Nagrodę ufundują 600 litrów ropy i jak dobrze napiszesz o nich to do losowania zaproszą. Jak żle , to kosz na śmieci. Takie rzeczy to tylko w ERZE. Ciekawe kto za tą rope zapłaci. Badanie na antybiotyk to też abstrakcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 76 z 80

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...